به روز رسانی شده در : سه شنبه 4 اردیبهشت 1403 | ارسال مطلب
مهم ترین عناوین :
اخبار آموزش و پرورش
1403/01/14
فدانیک

به گزارش خبرگزاری فدانیک، حجت الاسلام علیرضا ناجی عصر امروز -سه شنبه چهاردهم فروردین- در نشست خبری خود با اصحاب …

به گزارش خبرگزاری فدانیک، حجت الاسلام علیرضا ناجی عصر امروز -سه شنبه چهاردهم فروردین- در نشست خبری خود با اصحاب رسانه به ارائه برنامه‌های ستاد بزرگداشت روز جهانی قدس پرداخت و اظهار کرد: اگر رسانه‌ها جایگاه خود را بین مردم و مسئولین پیدا کنند قطعاً موفق عمل خواهیم کرد.
وی افزود: قطعاً روز قدس امسال در کل تاریخ انقلاب اسلامی مثل و مانندی ندارد چرا که در جایگاهی قرار دادیم که رژیم صهیونیستی در ضعیف‌ترین حالت خود و ما در قوی‌ترین جایگاه خود در بعد از پیروزی انقلاب اسلامی قرار داریم.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اصفهان تصریح کرد: امروز در جایگاهی قرار گرفته‌ایم که سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی رسماً اعلام می‌کند که نمی‌تواند مردم را فریب دهد و نه تنها نمی‌تواند حماس را جمع کند که حتی توانایی خلع سلاح حماس را هم نخواهد داشت، بر همین اساس بود که مقام معظم رهبری فرمودند رژیم صهیونیستی در هر صورت شکست خورده است.
رژیم صهیونیستی خراش به صورت خود می‌زند
وی با اشاره به حمله رژیم صهیونیستی به کنسولگری ایران در دمشق، ابراز کرد: رژیم صهیونیستی از هر حربه‌ای استفاده می‌کند تا ایران را وارد جنگ کند؛ این در حالی است که با چنین اقداماتی خراش به صورت خود می‌زند؛ این حمله رژیم و قتل و غارت و تجاوزهایی که انجام می‌دهد، ما را به یاد فرمانروایانی می‌اندازد که به افول افتاده‌اند و امروز چیزهایی را در غزه می‌بینیم که در تاریخ شنیده بودیم؛ اتفاقاتی که قلب همه کسانی که ندای انسانیت سر می‌دهند را به درد آورده است‌.
حجت الاسلام ناجی ادامه داد: مردم غزه مردم با کرامتی هستند و اگر در مورد بیمارستان شفا حرف نمی‌زنیم برای این است که نمی‌خواهیم از ناموس شیعه حرف بزنیم، درست است که مردم غزه اهل سنت هستند اما حماس اعلام می‌کند که طبق فتوای هیچکس جز فتوای مرجعیت شیعه نیست و این مرجعیت شیعه است که به آنها می‌گوید با اسرائیل بجنگید، زیاد النخلاله دبیرکل جهاد اسلامی فلسطین در دیدار با رهبر معظم انقلاب مثالی زد و گفت غزه شبیه کربلا شده است یک انسان اهل سنت این حرف را میزند، اسماعیل هنیه می‌گوید مرگ با عزت از زندگی با ذلت بهتر است و لذا دیر نیست که در غزه ندای یا لثارات الحسین بشنویم.
کسی که در داستان فلسطین کوتاهی کند در دنیا و آخرت سرافکنده خواهد بود
وی با بیان اینکه روز قدس امسال به شدت و بدون اغراق متفاوت از روز قدس‌های گذشته است و شاید آخرین روز قدسی باشد که آن را برگزار می‌کنیم، گفت: فکر بزرگی در پس این نامگذاری رهبر کبیر انقلاب به عنوان روز جهانی قدس بوده است، امروز دست برتر در دست ماست و هرچه در این زمینه کار کنیم کم است و کسی که در داستان فلسطین کوتاهی کند در دنیا و آخرت سرافکنده خواهد بود چرا که به فرموده رهبر معظم انقلاب فلسطین کلید رمزآلود ظهور است.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اصفهان با اشاره به تجمعات مردمی صورت گرفته از آغاز عملیات طوفان الاقصی تاکنون به ویژه تجمع شب گذشته مردم اصفهان در گلستان شهدا و میدان قدس، گفت: شعار روز قدس امسال «از طوفان الاقصی به طوفان الاحرار» است؛ احرار به معنای آزادگان است و با این شعار چنین پیامی را مخابره می‌کنیم که اگر دین ندارید آزاده باشید چرا که طوفان الاحرار مسلمان و غیرمسلمان نمی‌شناسد.
وی با بیان اینکه شعار آزادی دادن با اعتقاد به آزادی متفاوت است، ادامه داد: سال گذشته عده‌ای سر یک نفر جنبش آزادی خواهی راه انداختند اما امسال با این همه قتل و غارت در غزه ساکت‌اند؛ بنابراین از همه آزادی خواهان واقعی جهان می‌خواهیم در طوفان الاحرار روز قدس شرکت کنند.
حجت الاسلام ناجی با بیان اینکه در اسفند ماه اولین جلسه روز قدس برگزار شد و مصوبات این جلسه به همه دستگاه ابلاغ شده است، یادآور شد: به همه دستگاه‌ها به ویژه آموزش و پرورش، سپاه، بسیج حتی سایر ارگان‌ها که شاید به ظاهر ارتباطی با این قضیه نداشته باشند ابلاغ کردیم که در زمینه حمایت از مردم فلسطین حرکتی انجام دهند که قله آن روز قدس باشد.
وی با اشاره به برگزاری اجلاسیه مرکزی روز قدس در ۲۵ آبان ماه سال گذشته، ابراز کرد: در همه یادواره‌های شهدایی که برگزار شده است، پیوست غزه و فلسطین را داشته‌ایم و قرارگاه غزه نیز از امروز آغاز به کار کرده تا کانون‌ها و جریانات مردمی کار را به جلو ببرند.
برگزاری راهپیمایی روز قدس در ۱۱۴ شهر و ۱۲۰ روستای استان اصفهان
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اصفهان از برگزاری راهپیمایی روز قدس در ۱۱۴ شهر و ۱۲۰ روستای استان اصفهان خبر داد و گفت: اطلاع رسانی در خصوص زمان و مکان مراسم اصفهان در فضای مجازی اعلام شده و به طور مفصل تر اعلام خواهد شد؛ در همین رابطه از اول اسفندماه تصمیم گرفتیم که راهپیمایی مردم اصفهان در میدان حضرت امام خمینی (ره) برگزار شود و به هیچ گزینه دیگری فکر نشده است.
وی ادامه داد: امسال راهپیمایی خوراسگان و سپاهان شهر به صورت مجزا در همان منطقه خودشان و راهپیمایی ملک شهر در اصفهان برگزار می‌شود اما در خصوص مکان برگزاری راهپیمایی مردم رهنان فردا نتیجه قطعی اعلام خواهد شد.
جزئیات برگزاری راهپیمایی روز قدس در اصفهان
حجت الاسلام ناجی اعلام کرد: راهپیمایی مردم اصفهان از ساعت ۹ و ۳۰ دقیقه صبح روز هفدهم فروردین ماه از خیابان‌های منتهی به میدان امام خمینی (ره) شروع شده و مراسم به طور ویژه رأس ساعت ۱۰ صبح در میدان آغاز خواهد شد.
وی از اجرای تئاتر گروه فتح بیت‌المقدس و گروه‌های مختلف سرود در جایگاه‌های فرعی میدان امام گفت و تاکید کرد: سخنران برنامه امسال یکی از نفرات برتر کشوری است که به دلایل امنیتی از ذکر نام آن معذوریم؛ همچنین به دلیل روزه داری مهمانان راه دور بنا داریم از خواننده اصفهانی برای اجرا در میدان دعوت کنیم و در ادامه هم خوانی اسماءالحسنی را توسط مردم با گروه تواشیح بینه خواهیم داشت و در ادامه قرار است نماز جمعه در همان مکان برگزار شود که فردا ستاد برگزاری نماز جمعه در خصوص جزئیات نماز روز قدس اطلاع رسانی خواهد کرد.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اصفهان با تاکید بر اینکه مشارکت مردمی در راهپیمایی روز قدس باید از رسانه‌ها مشهود باشد، اضافه کرد: تاکنون برای برگزاری ۲۰ غرفه در میدان برنامه‌ریزی شده است؛ باید این روز را برای مردم خاطره سازی کرد؛ از برگزاری غرفه‌های کودک تا نمایش بادکنک‌های هلیومی همرنگ با پرچم فلسطین را باید در میدان داشته باشیم و از مردم می‌خواهیم که به صورت خودجوش، حرف دل خود را به صورت نوشته به میدان بیاورند؛ همچنین امیدواریم به همت مردم پویش مترسک سازی و مترسک سوزی در میدان اتفاق بیفتد؛ راه برای حرکت‌های مردمی باز است و مردم می‌توانند فعالیت‌های مد نظر خود را به شورای هماهنگی گزارش داده و آن را اجرا کنند.
وی در خصوص برنامه‌های ویژه آموزش و پرورش برای هر چه باشکوه‌تر برگزار شدن روز قدس در اصفهان گفت: پویش سرود تخت عنوان «پرواز فرشتگان» در آموزش و پرورش به راه افتاده و امیدواریم بازخوردهای آن در صدا و سیما هم انعکاس داده شود؛ همچنین پویش «روایت طوفان» را نیز برای معلمان خواهیم داشت.
برگزاری مراسم تشییع سردار زاهدی هفته آینده در اصفهان
حجت الاسلام ناجی در خصوص تشییع سردار زاهدی در اصفهان و رهنان اظهار کرد: به احتمال زیاد تشییع شهدای کنسولگری ایران را در روز قدس و در تهران خواهیم داشت و تشییع شهید زاهدی هفته آینده در اصفهان برگزار شود.
وی در خصوص تدابیر امنیتی ابراز کرد: برای همه مسیرهای راهپیمایی پوشش امنیتی تدبیر شده و مراقبت‌های امنیتی همچنان برقرار است چرا که ما در وسط میدان یک جنگ جدی هستیم؛ نیروهای امنیتی قطعاً هوشیارند و تقدیر مقام معظم رهبری از آنها نشان می‌دهد که این نیروها شب و روز ندارند.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اصفهان خاطر نشان کرد: جوشش میدان در امسال بسیار قوی است و شبی نیست که مردم از ما درخواست تجمع نداشته باشند تا جایی که شب گذشته در گلستان شهدا با ۴۰ دقیقه اطلاع رسانی، حدود ۳۰۰۰ نفر جمع شدند؛ با این حال امیدواریم مردم با حضور پرشور خود روز قدسی تاریخی را رقم بزنند.


https://www.fadanik.com/?p=59859
×
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مجله اینترنتی فدانیک در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • لطفا از تایپ فینگلیش بپرهیزید. در غیر اینصورت دیدگاه شما منتشر نخواهد شد.
نظرات و تجربیات شما

0 دیدگاه برای “روز قدس متفاوتی را در پیش داریم/مراسم تشییع سردار زاهدی هفته آینده در اصفهان برگزار می شود

دیدگاه شما

ابتدا تمام فیلدها را تکمیل نمائید و بعد بر روی ارسال کلیک کنید.

1 / 10
مدل های پالتو به رنگ سال ۲۰۲۲ رنگ آبی بنفش (very pery)
2 / 10
انواع مدل مانتو چهارخانه 
3 / 10
نمونه هایی از مدل لباس نوزادی شب یلدا
نمونه هایی از مدل لباس نوزادی شب یلدا
4 / 10
پالتوهای مناسب برای زنان چاق
پالتوهای مناسب برای زنان چاق
5 / 10
مدل های لباس بندری شیک با طرح های زیبا
مدل های لباس بندری شیک با طرح های زیبا
6 / 10
مدل انگشتر برلیان زنانه
7 / 10
نمونه هایی از شیک ترین مدل انگشتر دخترانه فانتزی
نمونه هایی از شیک ترین مدل انگشتر دخترانه فانتزی
8 / 10
جدیدترین و شیک ترین مدل گوشواره های پیرسینگ
جدیدترین و شیک ترین مدل گوشواره های پیرسینگ
9 / 10
جدیدترین و بروزترین ست های حلقه نامزدی
جدیدترین و بروزترین ست های حلقه نامزدی
10 / 10
آرایش کدام سلبریتی مناسب ماه تولد شماست؟
آرایش کدام سلبریتی مناسب ماه تولد شماست؟

آخرین مطالب
آموزشی
اخبار روز