به روز رسانی شده در : پنجشنبه 24 خرداد 1403 | ارسال مطلب
مهم ترین عناوین :
اخبار آموزش و پرورش
1403/03/21
فدانیک

به گزارش خبرگزاری فدانیک، سردار مجتبی فدا امروز _دوشنبه بیست و یکم خرداد_ در جمع همسران پاسداران سپاه صاحب‌الزمان (عج) …

به گزارش خبرگزاری فدانیک، سردار مجتبی فدا امروز _دوشنبه بیست و یکم خرداد_ در جمع همسران پاسداران سپاه صاحب‌الزمان (عج) استان اصفهان ایام ذی‌الحجه را تبریک گفت و ضمن گرامیداشت یاد و خاطره امام و شهدا به ویژه شهدای خدمت، با اشاره به موضوع انتخابات اظهار کرد: انقلاب ما به برکت وجود امام خمینی (ره) شکل گرفت، وقتی ساواک در سال ۱۳۴۲ به فیضیه حمله کرد امام به فیضیه سر زدند تا از طلاب دلجویی کنند در همان زمان یکی از طلاب به شاه توهین کرد اما امام او را ساکت نمود و فرمود که باید بین ما و آنها تفاوت باشد و با همین ریزه کاری‌ها بود که انقلاب پیروز شد؛ امروز نیز در آستانه انتخابات کاندیداها باید از هر نوع توهین به دیگران اجتناب کنند.
وی افزود: امام پس از پیروزی انقاب اسلامی فرمودند که از این پس سه ابرقدرت در جهان وجود دارد که سومین آن جمهوری اسلامی ایران است و در سال ۱۳۵۸ گفتمان جدیدی را در جهان مطرح کرد؛ انقلاب اسلامی در پاسخ به آنها که می‌گفتند دین افیون توده‌ها است و برنامه‌ای برای بشر ندارد، برنامه ارائه داد و قانون جنگل را ملغی کرد؛ امام در برابر قانونی که هر کس قدرت، پول و زور داشت، ایستادگی و مقاومت کرد و ثابت کرد که با افراد کم نیز مانند حادثه عاشورا می‌توان در برابر یزیدیان ایستاد.
ایران پس از پیروزی انقلاب هر سال قوی‌تر از قبل شد
فرمانده سپاه صاحب‌الزمان (عج) استان اصفهان با بیان اینکه دشمن ۴۵ سال است که علیه انقلاب اسلامی توطئه می‌کند تا آن را زمین زده یا رفتار و طرز فکر مسئولان را عوض کند تا دست از شعائر انقلاب بردارند، گفت: امروز دایره انقلاب اسلامی از مرزهای کشور جمهوری اسلامی ایران و مرزهای اسلام فراتر رفته است و ۴۵ سال است که ما هر سال قدرتمندتر می‌شویم؛ اوج قدرت ما در پنج سال گذشته بود که همه دشمنانی که سردار قاسم سلیمانی را شهید کردند به ویژه آمریکا را مورد هدف قرار دادیم.
وی ادامه داد: همچنین داعش را از خوزستان با ۱۲۰۰ کیلومتر فاصله با موشک هدف قرار دادیم در حالی که می‌توانستیم از ۴۰۰ کیلومتری هم این گروه تروریستی را بزنیم اما با این کار به رزیم صهیونیستی گوشزد کردیم که مراقب رفتار خود باشد؛ همچنین در اربیل عراق مقر کسانی که نفت رژیم صهیونیستی را تأمین می‌کردند هدف قرار دادیم؛ در پاکستان مقر تروریست‌های حادثه کرمان را زدیم و این اواخر در وعده صادق عصاره غرب یعنی رژیم صهیونیستی را با اقتدار زدیم.
سردار فدا تصریح کرد: در ۴۵ سال گذشته آمریکا از هیچ راهبردی علیه ما فروگذار نکرد؛ از تجزیه طلبی، کوموله و دموکرات‌ها، ترکمان صحرا، جنگ، محاصره اقتصادی، تحریم‌ها، محاصره هوشمند، جنگ نرم تا فتنه ۱۴۰۱ که در حد یک جنگ جهانی بود و همه فتنه گران آمدند تا جمهوری اسلامی را ساقط کنند اما ما ایستادیم؛ از گردنه‌های سخت و جنگ و درگیری سخت عبور کردیم، جنگ نیابتی را با اقتدار به فرماندهی حاج قاسم شکست دادیم تا اینکه به طوفان الاقصی رسیدیم.
در عملیات وعده صادق از ۸ نقطه اصفهان موشک‌ها به سمت اسرائیل پرتاب شد
وی اضافه کرد: در طوفان الاقصی اسرائیل ضربه‌ای خورد که به تعبیر رهبر معظم انقلاب ترمیم ناپذیر است و اسرائیل دیگر توان بیرون آمدن از این باتلاق را ندارد؛ رهبر معظم انقلاب فرمودند که چه جنگ کنند و چه صلح شکست خورده‌اند و برای همین بود که به دلیل داشتن برگ برنده به کنسولگری ایران در دمشق حمله کردند تا اینکه ظرفیت مناسبی برای پاسخگویی ما بر اساس منشور ۵۱ سازمان ملل فراهم شد؛ وقتی سردار زاهدی را شهید کردند اسرائیل ما را تحریک کرد که عملیات عجولانه انجام دهیم اما رهبر انقلاب فرمودند که صبر کنید.
فرمانده سپاه صاحب‌الزمان (عج) استان اصفهان افزود: در ادامه دشمن ۲۲۰ فروند هواپیما را به مدت ۸ ساعت در آسمان پرواز داد تا نگذارند موشک‌ها و پهپادهای ایرانی از مرز مشترک ما و عراق و سپس اردن به سرزمین‌های اشغالی برسد و در این راستا تمام پدافندها و سامانه‌های راداری خود را به راه انداختند؛ در ادامه با دیدن عزم ما، تهدید کردند و بعد به التماس افتادند؛ وزیر امور خارجه انگلیس به شهید امیرعبداللهیان گفت که اگر نزنید، جنگ غزه را خاتمه می‌دهیم اما به عهد خود پایبند نبودند و در ادامه شهید امیرعبداللهیان گفت اگر تا سه ساعت دیگر جواب ندادید حمله می‌کنیم.
سردار فدا تاکید کرد: پس از آن عملیات پیچیده‌ای با پهپادها و موشک‌های کروز و بالستیک انجام شد تا جایی که موشک‌های ایرانی در آسمان عراق و سوریه و لبنان و فلسطین دیده می‌شد و به هدف اصابت می‌کرد؛ روزهای اول گفتند ۹۹ درصد موشک‌های ایرانی را زدیم، چند روز بعد گفتند ۷۴ درصد آنها را زدیم و حالا به ۵۰ درصد رسیده است؛ هنر این بود که با این موشک باران حیثیت رژیم صهیونیستی را مورد هجوم قرار دهیم و آمریکا و هم نتوانست جلوی ما را بگیرد.
وی یادآور شد: اگر می‌بینیم ۱۹۰ نفر از صاحب منصبان دولتی و غیر دولتی از سراسر جهان در تشییع شهدای خدمت شرکت می‌کنند بخشی از آن به خاطر عملیات وعده صادق است؛ در این عملیات از ۸ نقطه اصفهان موشک‌ها به سمت اسرائیل پرتاب شدند یعنی از ۱۲۵۰ کیلومتر دورتر؛ این اقتدار و عظمت و بزرگی جمهوری اسلامی ایران است تا اینکه آیت الله رئیسی شهید شد.
شهید رئیسی و همراهان او شاخص مسئول تراز انقلاب اسلامی را بالا بردند
فرمانده سپاه صاحب‌الزمان (عج) استان اصفهان ابراز کرد: شهید رئیسی و همراهان او نمره و شاخص مسئول تراز انقلاب اسلامی را بالا بردند؛ وزیر امور خارجه جدید نیز باید در حد شهید امیرعبداللهیان باشد؛ آنجا که برای دفاع از مردم مظلوم فلسطین با بسیاری از وزرا و سران کشورهای مختلف جلسه گذاشت و صحبت کرد.
وی ادامه داد: شهید رئیسی شبانه روز برای مردم، محرومیت زدایی و رفع مشکلات کشور وقت گذاری کرد و خستگی را خسته کرد؛ دایره خدمت رسانی و خادم یاری امام رضا (ع) را در کشور فراگیر کرد تا جایی که امروز در اصفهان ۲۰ هزار خادم یار وجود دارد و دایره خدمات آستان قدس را تا هر کجا که مسلمانی و یا عاشقی از عاشقان امام رضا (ع) وجود داشته باشد، گسترده کرد.
سردار فدا افزود: شهید رئیسی در قوه قضائیه طرح تحول قوه را ارائه کرد و در ریاست جمهوری نیز سرباز ولایت بود و از نظر اعتقادی، قلبی، رفتاری و گفتاری مطیع رهبر معظم انقلاب بود و حتی یکی از مهمترین مسئولین برای اجرای وعده صادق بود.
کسی را انتخاب کنید که در مناظرات پنجه به صورت نظام نکشد
وی با اشاره به شهادت آیت الله رئیسی گفت: ثمره خون شهدای خدمت و کنسولگری و.. این است که در انتخابات ریاست جمهوری مشارکت همه جانبه داشته باشیم و کسی را انتخاب کنیم که مردمی، انقلابی، خستگی ناپذیر بوده و قدرت عبور از تحریم‌ها و توان ایستادگی در برابر دشمن را داشته باشد و برای مشکلات مردم احترام قائل باشد؛ در مناظرات پنجه به صورت نظام نکشد و دستاوردهای نظام را مورد سوال قرار ندهد، به دنبال حفظ ارزش‌ها و مقدسات مردم باشد و به سربازی رهبری افتخار کند و با بی خبری از مشکلات به درک و شعور مردم بی احترامی نکند.
فرمانده سپاه صاحب‌الزمان (عج) استان اصفهان با اشاره به توهین‌هایی که به شهید جمهور شده بود، گفت: شهید رئیسی مورد بسیار توهین قرار گرفت اما جواب نداد چون برای خدا کار می‌کرد و هر کس برای خدا کار کند عزت و آبرو پیدا می‌کند.
مشارکت قوی سایه تهدید و جنگ خنثی خواهد شد
وی ادامه داد: ما وظیفه سنگینی داریم؛ ادامه راه شهید رئیسی مشارکت قوی در انتخابات است؛ با مشارکت است که تهدید و جنگ و برنامه‌ریزی دشمن علیه ما خنثی خواهد شد و امنیت خواهیم داشت؛ مشارکت مردم موجب می‌شودکه مسئولان تصمیمات خوبی بگیرند و سایه تهدید از کشور برطرف شود.
سردار فدا خاطرنشان کرد: به کسانی رأی دهید که دنبال موفقیت نظام باشند و چشمشان به دست کدخدا و میز مذاکرات نباشد و مردم را ناامید نکند بلکه برای فرزندان ما، اشتغال آینده این مرز و بوم امیدآفرین باشد.


https://www.fadanik.com/?p=62679
×
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مجله اینترنتی فدانیک در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • لطفا از تایپ فینگلیش بپرهیزید. در غیر اینصورت دیدگاه شما منتشر نخواهد شد.
نظرات و تجربیات شما

0 دیدگاه برای “مشارکت گسترده در انتخابات امنیت‌آفرین است/ رئیس جمهوری انتخاب کنید که امیدآفرین باشد

دیدگاه شما

ابتدا تمام فیلدها را تکمیل نمائید و بعد بر روی ارسال کلیک کنید.

1 / 10
مدل های پالتو به رنگ سال ۲۰۲۲ رنگ آبی بنفش (very pery)
2 / 10
انواع مدل مانتو چهارخانه 
3 / 10
نمونه هایی از مدل لباس نوزادی شب یلدا
نمونه هایی از مدل لباس نوزادی شب یلدا
4 / 10
پالتوهای مناسب برای زنان چاق
پالتوهای مناسب برای زنان چاق
5 / 10
مدل های لباس بندری شیک با طرح های زیبا
مدل های لباس بندری شیک با طرح های زیبا
6 / 10
مدل انگشتر برلیان زنانه
7 / 10
نمونه هایی از شیک ترین مدل انگشتر دخترانه فانتزی
نمونه هایی از شیک ترین مدل انگشتر دخترانه فانتزی
8 / 10
جدیدترین و شیک ترین مدل گوشواره های پیرسینگ
جدیدترین و شیک ترین مدل گوشواره های پیرسینگ
9 / 10
جدیدترین و بروزترین ست های حلقه نامزدی
جدیدترین و بروزترین ست های حلقه نامزدی
10 / 10
آرایش کدام سلبریتی مناسب ماه تولد شماست؟
آرایش کدام سلبریتی مناسب ماه تولد شماست؟

آخرین مطالب
آموزشی
اخبار روز